Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy jesteś za dodaniem grup serwerowych na ts3?
Tak.
55.56%
5 55.56%
Nie.
44.44%
4 44.44%
[Wyniki ankiety]

Grupy na ts'ie.
#1
Witajcie! Piszę do was z inicjatywą. Otóż wchodząc od czasu do czasu na tsa ancap.pl brakuje mi grup serwerowych. W takich grupach każdy gracz miałby ikonkę z grą lub grami w które gra. Poza grupami z grami dodałbym jeszcze grupy "zweryfikowany" i "troll" za pomocą których można by było odróżnić trolla od innego gracza. Byłbym za dodaniem takich grup. Jeśli Założyciel nie będzie miał czasu na dodanie takich grup to mogę się ja tym zająć.
Pozdrawiam!
To ten administrator.  Blaze
#2
eee, pewnie dobry pomysł, ale nie zrozumiałem.
#3
To jest grupa serwerów. Na tsie będziesz miał przy swoim nicku ikonkę z grami w które grasz, nada Ci je administracja. Sam mam na swoim serwerze i polecam. Ułatwia to rozmowę i szukanie współgrać do zagrania w daną grę.
To ten administrator.  Blaze
#4
Propozycja jest ok ale na duże ts. To jest ts minecrafta więc nie widze sensu w ikonach ,,gier w które grasz"
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#5
Jest dużo osób które gra tez w inne gry niż MC i komunikuje się tsie ancapu.
To ten administrator.  Blaze
#6
Meh... ty chyba nie odróżniasz dużych serwerów ts od tych małych (takich jak ancap)... Na tak małym ts nie ma sensu robić grup.
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#7
Na każdym tsie przydadzą się takie grupy Tongue
To ten administrator.  Blaze
#8
NooooHeeej ale pomyśl... tutaj na ts jest nie więcej niż 20 osób więc ten pomysł jest jak dla mnie śmieszny. Rozwiń tą myśl bo serio nie ogarniam PO CO te ikony przy tak małej liczbie użytkowników. Na ts widze tylko C:S który ma własny kanał, Minecrafta bo to jego ts i okazyjnie TF... Bez sensu więc są ikony bo wiadomo kto w co gra....
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#9
Przenoszę do działu z propozycjami.

@topic
Podaj nazwy gier (poza Minecraftem), których ikony miałyby być dodane.
Co do grupy "zweryfikowany" i "troll" - zweryfikowany wystarczy, a trolli się banuje.
#10
Fajny pomysł, na przykład mogłoby być simcity - jakże wciągająca gra na kilka godzin.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#11
@Założyciel z tego co się orientuje to u nas jest Cs, Minecraft i czasem TF2
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#12
Tak Zróbcie to XD

Pessimum semper...
#13
Jestem na nie, w ogóle nie jest to potrzebne, ponieważ jeżeli ktoś chce pójść pograć w inną grę to umówi się na innym ts3, nie lubie gdy na ancapie siedzą osoby i grają w inne gry niz MC
Naczelny Krytyk serwera.
#14
(23.11.2015 13:57)Tallar napisał(a): Jestem na nie, w ogóle nie jest to potrzebne, ponieważ jeżeli ktoś chce pójść pograć w inną grę to umówi się na innym ts3, nie lubie gdy na ancapie siedzą osoby i grają w inne gry niz MC

Nie jesteś Wiecznym Sołtysem, najlepszym administratorem, najukochańszym mężczyznom świata i przystojniakiem XD

//Spam (post nie wnosi nic do tematu) - 2 punkty ostrzeżeń. ~Założyciel

Pessimum semper...
#15
(23.11.2015 13:57)Tallar napisał(a): Jestem na nie, w ogóle nie jest to potrzebne, ponieważ jeżeli ktoś chce pójść pograć w inną grę to umówi się na innym ts3, nie lubie gdy na ancapie siedzą osoby i grają w inne gry niz MC

Co Ci przeszkadza jeśli ktoś używa tsa ancapu i gra w inną grę ? Poza tym co Ci przeszkadza w tym że ts bedzie ładniej wyglądał ? Tongue


A gry jakie by były w ikonkach to wg mnie:
CS:GO
LoL
TF2
Warframe
Dota2
Don't starve
GTA V i IV itd.
Isaac
To ten administrator.  Blaze
#16
Przeszkadza mi to, że nie jest to potrzebne bo można pójść sobie na innego tsa i nie zasmiecać nie potrzebnymi kanałami ancapa.
Naczelny Krytyk serwera.
#17
Według mnie dobrze że na tsie ancapu miałby kto gadać, a nie tylko parę osób.
To ten administrator.  Blaze
#18
Nooooheeej ale serwer ts3 o ip ancap.pl został założony z myślą o MINECRAFCIE a nie innych grach więc ikony są totalnie BEZSENSOWNE...
jak dla mnie wątek do zamknięcia...
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#19
Propozycja zostaje przyjęta.
Niedługo postaram się dodać odpowiednie ikony i grupy (zweryfikowany + ikony gier).
#20
Propozycja zrealizowana.