Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Seria z Ancapu.
#21
Nie cwaniakuj tak w filmie i będzie okej, robisz z sb wielką gwiazdę
                                          Hejter#1
#22
@up w jaki sposób?
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#23
No właśnie, w jaki sposób?
#24
Właśnie, kup lepszy sprzęt. Ja chcę 720p.
#25
Nowy filmik z pozdrowieniami dla Xoomixa! :Big Grin Dla Rohena też! Dzięki chłopaki za ity. 
[Wideo: https://youtu.be/0pYwR6bjmhU]
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#26
Proszę Założyciela olrzeniesienie tematu do nowego działu z filmami Smile
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#27
Przenoszę.
#28
[Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=BQLXol0Q...e=youtu.be]
Oh Yea budujemy niby zameczek w ancapie! Big Grin
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#29
Rozumiem twój zapał, każdy by chciał, ale pomijając brak mutacji (cóż, bywa), muszę wytknąć ci nieco błędów:
- brak sprzętu: ja nie wiem na jakim sprzęcie ty nagrywasz, ale skoro się za to zabierasz, to myślę, że takim minimum jest posiadanie procesora i5 tej, bądź poprzedniej generacji, system 64 bitowy, 8 GB RAMu i nie zaszkodziłaby średniej wydajności karta graficzna. Bo lagi na filmie to nic fajnego ;_;
- merytoryka i układ filmu- odległość renderowania powinieneś sobie ogarnąć przed odcinkiem, bądź zrobić cięcie. Warto też, abyś napisał sobie przed nagrywaniem scenariusz co chcesz robić i co chcesz powiedzieć (najlepiej w punktach)
- mikrofon- wcale nie trzeba na dobry mikrofon wydawać kilkuset złotych, za 140 zł na ceneo znajdziesz samson go mic, moim zdaniem w sam raz, daje ładny dźwięk za niewielką sumę
No i myślę, że to tyle, już treści się nie będę czepiał, bo w sumie nie do końca zrozumiałem, bo za cicho mówisz Tongue
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogę w ten sposób
#30
Benio 140 zl to dobrze bo takimi właśnie pieniędzmi dysponuje i szukał. coś takiego. dzięki za rady, a czy montować filmy? ładnie mi to nie wychodzi więc nie wiem
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#31
A czy ja powiedziałem, że się na tym znam? Big Grin. Mam takie obserwacje, bo oglądam sporo filmików. Może nadasz jakąś fabułę, opowiesz jakąś historię?
#32
Taki odcinek specjalny dla historyjek?
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#33
Raczej cała seria opowiadająca jakąś historię. Coś jak interaktywna filmowa wersja twoich forumowych opowiastek P:
#34
Podaj twoje specyfikacje kompa/laptopa. Nie wyczarujesz fajne filmy, ponieważ nie posiadasz 64-Bitowego systemu. Może dołącz jakiegoś partnerstwa i zarób na składaka (wiem, że to głupi pomysł, bo nie dożyjesz chyba wypłaty, ale zawsze coś xdd)?  Nikt nie kliknie w film jeżeli na miniaturce nic nie widać. Powiem ci jedno: chcesz mieć dużo wyświetleń to zrób profesjonalna miniaturkę, tagi, i tytuł który zachęca. Miniaturka jest najważniejszym elementem filmu. Serio.
#35
Tak, zapomniałem o niej wspomnieć. Nauczysz mnie robić takie jak ty je robisz? Bo mi osobiście bardzo się podobają. Zmiana systemu (i mikrofonu) powinna być twoim priorytetem, bo system 32 bitowy wykorzystuje w minecrafcie tylko 1,5 GB RAMu (wymagania sprzętowe to conajmniej 2 GB), tak więc nie ma na co czekać, rozbij skarbonkę i udaj się na ceneo. Big Grin
#36
Benio ja ciebie czy piszesz do Andrzeja? I co nauczyć? XD
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]
#37
(26.02.2016 20:55)adamandrzej02 napisał(a): Podaj twoje specyfikacje kompa/laptopa. Nie wyczarujesz fajne filmy, ponieważ nie posiadasz 64-Bitowego systemu. Może dołącz jakiegoś partnerstwa i zarób na składaka (wiem, że to głupi pomysł, bo nie dożyjesz chyba wypłaty, ale zawsze coś xdd)?  Nikt nie kliknie w film jeżeli na miniaturce nic nie widać. Powiem ci jedno: chcesz mieć dużo wyświetleń to zrób profesjonalna miniaturkę, tagi, i tytuł który zachęca. Miniaturka jest najważniejszym elementem filmu. Serio.


Nawet nie trzeba składaka. Wystarczy laptop ,,przeznaczony do gameingu" za 2000zł. Ja takiego kupiłem jeszcze 5 lat temu i.... nawet uciąga zoptymalizowane paczki modów (i te niezoptymalizowane, ale tylko no TINY). Jeśli chodzi o ancapy to jedyne lagi są spowodowane łączem albo szaloną ilością mobów (np. 500 kur na jednym bloku). 

Edit: jeśli masz jednak 64 bit to zamień wersję Javy na 64 bit.
#38
Pecety zawsze są wydajniejsze od laptopów. Dodatkowo jeżeli kupujesz gotowca, w zależności od przedziału cenowego przepłacasz od 100 do nawet 1000 zł (albo i więcej). Dodatkowo składaka można lepiej spersonalizować.
#39
(27.02.2016 10:48)benio1394 napisał(a): Pecety zawsze są wydajniejsze od laptopów. Dodatkowo jeżeli kupujesz gotowca, w zależności od przedziału cenowego przepłacasz od 100 do nawet 1000 zł (albo i więcej). Dodatkowo składaka można lepiej spersonalizować.


Złożenie komputera wymaga podstawowych zdolności technicznych oraz czasu. Źle złożony komputer nigdy nie będzie wydajniejszy od laptopa - zwyczajnie nie będzie działał. Nie mogę się zgodzić z ,,zawszę" - wszystko zależy od części.
#40
Ja się na składaniu kompów  nawet dobrze jak na mój wiek znam. Laptopy mogą być wydajniejsze od PC, ale trzeba na nie więcej wydać.
Przyjacielu, zajrzyj na mojego bloga gdzie piszę o grach i o życiu.
Zapraszam bardzo serdecznie! :-)
Skirim.eu.org

[Obrazek: m3f5DYn.jpg]