Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Czy jesteś za utworzeniem systemu tuneli w Netherze?
Tak, chętnie podłączę mój portal
62.50%
5 62.50%
Tak, nie mam portalu, ale zamierzam skorzystać
25.00%
2 25.00%
Nie wiem
0%
0 0%
Nie
12.50%
1 12.50%
[Wyniki ankiety]

Nether
#1
Zamierzam zbudować system tuneli między portalami do netheru, żeby możliwe było bezpieczne i szybkie przemieszczenie się między nimi. Jednak w tym celu potrzebuję materiałów, a nie chcę też budować się do nieużywanego portalu. Tak więc prosiłbym wszystkich właścicieli/użytkowników portali o zgłaszanie ich w tym temacie. Podam wam wtedy odległość, na jaką muszę zbudować tunel, i potrzebne materiały. Koszt budowy 4 bloków tunelu to 26 bloków piaskowca i tyle samo bruku- ja sam niestety nie mam wystarczająco dużo, więc liczę na waszą pomoc. Jeżeli chcecie złożyć jakąś darowiznę na rzecz projektu, proszę je zostawiać w netherze, przy portalu 73 65 -22, lub w odpowiadającym mu miejscu na świecie.
Z góry dziękuję
Libertarianin
-~=~:~|~:~=~-
#2
Nie potrzebuję podłączenia mojego portalu
[Obrazek: VWk1BPJ.png]
#3
Świetna inicjatywa! Zamiast budowania struktur szpecących otoczenie w celu przejścia przez basen lawy - można wybudować sieć ładnych tuneli! Zajrzę do magazynu i jak posiadam wystarczające ilości materiałów to się chętnie przyłącze. Smile
To ten administrator.  Blaze
#4
moze jeszcze kolejke w nich zrobic ? bedzie transport szybki...
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#5
@nata127 Raczej nie będzie to potrzebne, ponieważ mapa jest wystarczająco niewielka. Najdłuższy prosty tunel w netherze poże mieć najwyżej 250 kratek (1/8 z 2000 bloków), czyli raczej dosyć małą odległość.
-~=~:~|~:~=~-
#6
Bezkolizyjne trasy szybkiego ruchu są szybsze niż kolejka (lód, trapdoory i slaby jako sufit) Wink
#7
Kiedy start budowy?
To ten administrator.  Blaze
#8
Już robi. Byłem jak ghast zaatakował. 

Btw. R.I.P. drzewa Axentia. Pamiętamy.
#9
Przypominam, że materiały wciąż są potrzebne. Na razie mam w swoich zasobach ilość piaskowca odpowiadającą około 100 blokom tunelu, natomiast bruku właściwie brak.
-~=~:~|~:~=~-
#10
Chętnie dam materiały, spróbuję suzbierać to co mam i prześlę tobie materiały.