Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Nowy filmik z serii
#1
Zapraszam na drugi odcinek survivalowej serii. Smile Mam nadzieję, że Wam się spodoba, mimo że odrobinę plątał mi się język. Tongue Czekam na wasze opinie, tutaj, jak i pod filmikiem.
Oto link: https://youtu.be/NSXTU0Z2Ndk
#2
Przyjemnie się ogląda, chociaż skakałem po filmie (zwykle tak robię przy tego typu materiałach).

2 uwagi techniczne (pewnie zdajesz sobie sprawę, ale jednak lepiej wspomnieć)
 - słychać lekki szelest / burczenie w tle , na dłuższą metę gdyby ktoś chciał tak całe odcinki oglądać to pewnie było by to męczące
 - niska rozdzielczość materiału

Zwiedzanie Starfall mi się podobało, gdyż to ładne miejsce - sam budowałem kiedyś podobnie (dla tego gdybym miał odgadywać wiek Radzimira to podał bym 16 lat).
Dla mnie z minrafta nie jest prosto zrobić dobry materiał, ale podobało mi się - w dużej mierze zapewne dla tego, że to ancap.
#3
Spoko odcinek, na Twoich teksturach Starfall zyskało takiej jakby nie wiem... elegancji :Tongue Jak sam widziałeś niektóre pomieszczenia nie są jeszcze wykończone, ale po prostu czekam aż jakiś fajny pomysł na nie mi wpadnie do głowy. Wioska narazie uboga, w planach jest zrobienie z tego miasta. Jak wyjdzie, to się przekonamy. 
Dzięki za miłe komentarze, ten cały projekt jest taką moją nauką budowania w swoim stylu (trochę średniowiecznym).
Zymeth z wiekiem chybiłeś, ale to tylko dlatego, że wcześniej nie grywałem za dużo w MC. Stąd moje budowle nie są najwyższych lotów. Na szczęście ostatnio dołączyła do mnie Michalina i prace idą szybciej Smile
Dzięki TMK za odwiedziny. Generalnie to zwiedzanie miejsc na ancapie to chyba najlepszy pomysł na serię i przy okazji może być niezłą promocją dla serwera Wink
_______________

Zapraszam na /warp starfall Tu możesz zamieszkać od zaraz! Smile

-->Tak prezentuje się Starfall<--
#4
Zwiedzanie fajne, także zwiedzałem ten zamek. Zymeth - Starfall to całkiem inne miasto. Postaraj się nagrywać w ciszy by nikt nie pukał ani nic, wtedy będzie ok.
,,Ban parlamentarny" - emerald. Super!
#5
(14.01.2016 01:40)Zymeth napisał(a): Przyjemnie się ogląda, chociaż skakałem po filmie (zwykle tak robię przy tego typu materiałach).

2 uwagi techniczne (pewnie zdajesz sobie sprawę, ale jednak lepiej wspomnieć)
 - słychać lekki szelest / burczenie w tle , na dłuższą metę gdyby ktoś chciał tak całe odcinki oglądać to pewnie było by to męczące
 - niska rozdzielczość materiału

Trochę nie kumam z tym skakaniem. xD A jeżeli chodzi o szelest i rozdzielczość, to mogę polepszyć rozdzielczość, lecz wtedy filmiki będą się przesyłały jeszcze dłużej. :/ Chyba, że polecisz mi NAJPROSTSZY w świecie program do wyciszenia tych szelestów i burczeń oraz do renderowania, żeby filmik szybko się przesyłał.
#6
@Jajnick fajnie się bawisz tymi świniami iks de
To ten administrator.  Blaze
#7
Wystarczy kupić lepszy mikrofon, który nie będzie sprawiał takich problemów.
Zymethowi chodziło chyba o przewijanie filmiku a nie oglądanie go w całości od początku do końca. Smile
Jajnickov miszcz.
#8
Nie trzeba jakiegoś mikrofonu z kosmosu. Wystarczy usunąć szumy Big Grin
Tutaj masz taki mały poradnik jak usunąć niepotrzebne szumy w programie camtasia : https://www.youtube.com/watch?v=rloLKBSrx2g
#9
Tak- chodziło mi o skaka.. no tak, o przewijanie filmiku w tym wypadku (czasem "skaczę" w tym sensie, iż oglądam nie po kolei, chodź to się rzadko zdarza).

Ewentualnie jeśli nowy mikrofon nie pomoże na szelesto-szumy, to jakąś kartę dźwiękową na usb.

Czas uploadu filmu to chyba nic istotnego, jeśli można się zmieścić w ciągu 2-3 dni.
#10
ode mnie jedna mała kwestia. Pomysł sam w sobie jest super. I zgadzam się z wypowiedziami Użytkowników. Jest niewiele rzeczy do poprawy ale nabierając doświadczenie sam je zminimalizujesz. 
Mimo to najważniejsza sprawa. Masz racje często ci się język plątał czy brakowało słów, dlatego też moją dobrą radą to zanim zaczniesz nagrywać napisz pierw scenariusz. 
To okropnie ułatwia nagrywanie. Do filmików trzeba sie przygotować, jak już wcześniej wspomniałem z czasem nabierzesz doświadczenia i możliwe że taki scenariusz nie będzie Ci potrzebny. Na początku miałem zamiar wyłączyć filmik, "ponieważ po co ma oglądać jak ktoś sam nie wie co chce robić".

Jednak warto było obejrzeć do końca.

Pozdrawiam Wink
"Znajdziesz mnie tam gdzie światło zanika, a ciemność rośnie w siłę."
(-(-.(-(-.-)-)-).-)


#11
(14.01.2016 19:48)Dereten napisał(a): ode mnie jedna mała kwestia. Pomysł sam w sobie jest super. I zgadzam się z wypowiedziami Użytkowników. Jest niewiele rzeczy do poprawy ale nabierając doświadczenie sam je zminimalizujesz. 
Mimo to najważniejsza sprawa. Masz racje często ci się język plątał czy brakowało słów, dlatego też moją dobrą radą to zanim zaczniesz nagrywać napisz pierw scenariusz. 
To okropnie ułatwia nagrywanie. Do filmików trzeba sie przygotować, jak już wcześniej wspomniałem z czasem nabierzesz doświadczenia i możliwe że taki scenariusz nie będzie Ci potrzebny. Na początku miałem zamiar wyłączyć filmik, "ponieważ po co ma oglądać jak ktoś sam nie wie co chce robić".

Jednak warto było obejrzeć do końca.

Pozdrawiam Wink


Wszystko wkrótcę poprawię, jeżeli chodzi o to, że nie wiedziałem co mam robić, to rzeczywiście było to całkowitą głupotą, i do następnego wideo przygotuje się o wiele lepiej.