Coming Soon ™
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości
Ankieta: Na ile gwiazdek oceniasz to opowiadanie?
1 Gwiazdka
36.36%
4 36.36%
2 Gwiazdki
9.09%
1 9.09%
3 Gwiazdki
9.09%
1 9.09%
4 Gwiazdki
45.45%
5 45.45%
5 Gwiazdek
0%
0 0%
[Wyniki ankiety]

Podręcznik Steve'a: Minecraft | The Dungeon. I
#1
Czemu mnie więzisz w tych tunelach Herobrine? - powiedział Steve ze zdenerwowaniem i rzucił pochodnię. Nie usłyszał odpowiedzi, podniósł pochodnię i szedł dalej. Zobaczywszy stworzenie zwane Creeperem zaczął uciekać i krzyczeć, gdy nie mógł się opanować odezwał się Herobrine:
- Oddaj mi klucz, a cię wypuszczę.
- Nadal nie wiem co masz na myśli, lecz jeśli się dowiem i będzie cenne to pewno ci tego nie oddam!
- W końcu i tak mi go oddasz twój opór jest bezsensowny. Strach cię przerośnie i użyjesz klucza.
- O czym ty mówisz! Nie dość, że zniszczyłeś moją wioskę to wrzuciłeś mnie tutaj i wymagasz ode mnie skarbu, którego nie mam!?
- Przekonasz się...
- Czego się przekonam?
- Odpowiedz!
- Halo! Herobrine? Świetnie! Znowu mnie zostawił!

Kilka godzin później
...

Steve bał się tego o czym powiedział Herobrine, i nagle usłyszał mroczny głos:
- Taaak. Bój się!
- Czy ja to powiedziałem?
- Taaak. Już jestem blisko. Bój się!
- Czekaj! Herobrine ty jesteś mnom!?
- mmmm hahahah
- To oznacza, że...
- Ty pozabijałeś wszystkich i zamknąłeś się w lochach.
- Nie! Dlaczego!
- Tak już jestem! buhaha
- Nie! Nie pozwolę! Nie!
To były już ostatnie słowa Steve'a...

Od autora:
Jeśli spodobała wam się historia oceńcie ją. Starałem się pisać "z serca" więc nie wiem czy wszystko zostało napisane odpowiednio ortograficznie i tak dalej. Tekst krótki, ponieważ jest to tylko próbka.
[Obrazek: lLMRvRT.png]
#2
Całkiem ok. Tyle powiem.
#3
Mi się osobiście nie podobało, wyrwane z kontekstu i dziwne Sad
#4
@benio1934
Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Wyrwane z kontekstu to przyznam, ale niektóre książki tak mają. Według mnie to co się działo wcześniej możesz wyciągnąć z opowiadania.  Inspirowałem się kilkoma angielskimi animacjami, niektóre z nich zostały porzucone.
[Obrazek: lLMRvRT.png]
#5
@_roofik_ może lepiej nagrać o tym machinimę? Za przykład możesz wykorzystać np. ExplodingTNT.
#6
mi to przypomina fragment irracjonalnego, wyrwanego z kontekstu snu - nie atrakcyjne
#7
@up
Może mu się to przyśniło?
#8
Czemu mi to przypomina mini grę na Minecraft Realms ,,Frank's Nightmare" ???
Mors meta malorum – Śmierć kresem cierpień...
#9
@nata127 Nie mam pojęcia. Tak po prostu to napisałem.
@Rohen Nie, nie przeżywam wszystkiego aż tak. Ogólnie to rzadko pamiętam, że jakikolwiek sen miałem Tongue
[Obrazek: lLMRvRT.png]